W co należy wyposażyć psa

Pies otoczony znajomymi rzeczami szybciej sie u nas zaaklimatyzuje i będzie czuł się u nas swobodniej. Aby zapewnić swojemu pupilowi komfort podczas pobytu w naszym hotelu możesz zabrać ze sobą:  
 

 

Jedzenie dla psa

Każdy wie, jak ważne dla zdrowia naszego podopiecznego jest właściwe żywienie. Karma musi być dobrze zbilansowana, aby odpowiednio zaspokajała zapotrzebowanie naszego pupila na składniki pokarmowe. Co więcej psy mają różne upodobania i wrażliwość na rodzaj karmy. To właściciel zna najlepiej swojego psa i wie jaki sposób żywienia będzie dla niego najbardziej odpowiedni. Jeśli pies je u nas to samo co w domu wtedy zmiany w jego życiu są mniejsze i szybciej zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu.  Dlatego polecamy zaopatrzyć pupila na czas pobytu w hotelu w karmę, którą je na co dzień. Jeśli będzie taka potrzeba możemy ją także kupić za Ciebie. Jeśli pies na co dzień je gotowane posiłki, bądź jest na diecie BARF możemy również podjąć się przygotowania jedzenia zgodnie z Twoją recepturą.  Jeśli chcesz, możesz u nas również przyzwyczaić psa do nowego rodzaju pożywienia - na przykład przestawić psa na suche jedzenie. Jeśli zamierzasz dać psu na czas pobytu w hotelu jedzenie, którego nie zna, wypróbuj je wcześniej lub skonsultuj to z nami. Jeśli chcesz skorzystaj z naszego doświadczenia w żywieniu czworonogów - psom dorosłym możemy zaproponować karmę Royal Canin – Club Pro Adult CC. Właśnie taką karmę je nasza sfora.

Książeczkę zdrowia

Ponieważ dbamy o zdrowie naszych  gości, od każdego wymagamy aktualnrgo szczepienia przeciwko wściekliźnie, chorobom zakaźnym i kaszlowi kenelowemu. Warto jest również, by pies był odrobaczony w przeciągu ostatnich 6 miesięcy i zabezpieczony przed kleszczami przy pomocy kropli zakrapianych na skórę lub tabletek. Nie polecamy używania obroży przeciwpchelnych, gdyż te ulegają często poluzowaniu podczas psich harców na wybiegu, co w efekcie może skutkować zgubieniem obroży i pozostawieniu psa bez ochrony. Obroże takie mogą być używane tylko dla tych psów, które mają być osobno i nie mogą być puszczane z innymi czworonogami. 

 

Legowisko lub kocyk

Jest to opcja dla psów, które są szczególnie przywiązane do własnego łóżka. Dla pozostałych dysponujemy własnymi legowiskami.

Zabawki

Warto zabrać ze sobą ulubione zabawiki by było psu raźniej zwłaszcza wtedy, gdy ma swój własny pokój. Jeśli nasz pupil ne jest do żadnej zabawki szczególnie przywiązany mamy dla niego przygotowany cały zestaw własnych gadżetów - napewno znajdzie coś dla siebie. 

 

Miska 

Tylko dla psów szczególnie przywiązanych do własnej miski. Dla pozostałych mamy własne. 

 

 

Psy w naszym hotelu mają stały dostęp do wody.