Opinie o psim przedszkolu

Polecam zapoznanie się z opiniami uczestników naszych zajęć.

Komentarze

Z naszą gończą polską chodziliśmy do psiego przedszkola Pana Leszka Kalisza, a teraz wybieramy się na kurs posłuszeństwa. Nasz słodziak wprost nie mógł się doczekać kolejnych spotkań i okazji do wspólnego rozrabiania. Oprócz samego rozrabiania, socjalizacji z innymi psami i ludźmi, spotkania dostarczały wielu informacji dotyczących nauki pożądanych zachowań psa i metod okiełznania kilkumiesięcznej bestii :)

Polecam przedszkole u Pana Leszka Kalisza, takie przedszkole to świetny sposób na socjalizację oraz naukę psa a także właściciela. Te lekcje pozwoliły na wyuczenie kilku prostych zachowań i komend, które owocują przy dalszej tresurze psa. Na końcu wspaniała zabawa szczeniaków uczy je bawić się w różnych grupach wielkościowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przyniosło uczęszczanie do psiego przedszkola Pana Leszka. Figa jest naszym pierwszym psem i tak naprawdę, początkowo, trochę przerosły nas szaleństwa młodziutkiego labradorka . Dzięki cennym radom Pana Leszka, nauczyliśmy się rozumieć naszego psa i prawidłowo reagować na jego zachowania. Piesek natomiast nauczył się reakcji na nasze komendy, co zdecydowanie poprawiło komunikację pomiędzy nami. Wreszcie Figa rozumie czego od niej oczekujemy w danej chwili, rozumie, że zachowała się niegrzecznie, cieszy się gdy ją chwalimy. Minęło nasze początkowe przerażenie i staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami pieska.
Teraz uczęszczamy na tresurę dorosłych piesków w szkole Pana Leszka i widzimy jak wiele dały zajęcia w psim przedszkolu, będące wstępem do późniejszej tresury.

Jestem bardzo zadowolony z przedszkola pana Leszka. Pies w czasie kursy bardzo szybko nabywa nowe umiejętności z „urwisa”, staję się porzadnym psem, który potrafi się zachować. Umiemy razem współpracować. Warto, polcem
pozdrawiam Robert

polecam zajęcia w szkole pana Leszka. pies nie tylko zdobywa nowe umiejętności, ale co dużo ważniejsze umiejętności zdobywamy my- właściciele czworonogów. zakradamy się w ich świat, patrzymy ich oczami, dzięki czemu rozumiemy lepiej ich zachowanie. dzięki temu nasza współpraca jest bardziej owocna i przyjemna dla obu stron

Piszę w imieniu mojego labka – Backyla. „Jeszcze nie umiem pisać, ponieważ dopiero co skończyłem przedszkole, ale po kolejnym kursie na pewno będę umiał. Jestem bardzo zadowolony z psiego przedszkola, poznałem dużo fajnych kolegów i koleżanek, bawiłem się z nimi i nauczyłem się nie gryźć i nie szczekać na inne psy. Umiem siadać, leżeć, podać łapę i chodzić koło nogi. Nie brudzę w domu i jestem grzeczny. I bez strachu przechodzę przez tunele. Zawołany – przychodzę, ale nie zawsze, w końcu jestem jeszcze 5-miesięcznym szczeniaczkiem. Rozumiem swego pana i on też mnie rozumie.Po każdych zajęciach w przedszkolu jestem tak wybawiony i zmęczony, że w domu kompletnie padam i nie przeszkadzam. Chcę się uczyć dalej bo to wspaniała zabawa – BAKCYL”

Podpisuję się w całej rozciągłości pod powyższymi opiniami. W wyniku szkolenia przedszkolnego, zarówno ja jak i mój pies Bari wiele się nauczyliśmy.Pies wykonuje wszystkie polecenia ćwiczone na zajęciach, stał się w miarę zdyscyplinowany,jest chętny do zabawy,zarówno z domownikami jak również z innymi psami.Wiedza, którą uzyskałem na zajęciach pozwala mi jako opiekunowi na zrozumienie zachowań psa i stosowanie odpowiednich metod w pracy z moim pupilem. Konsekwentnie utrwalam u psa ćwiczone na zajęciach zachowania,co przynosi oczekiwane efekty.Mając na uwadze skuteczność pobytu w przedszkolu,kontynuujemy obecnie naukę u Pana Leszka Kalisza w szkole posłuszeństwa.
Polecamy, Bari i jego opiekun.

Polecam przedszkole u pana Leszka, mamy charta perskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezutatów- szczególnie tych końcowych. Wcześniej nie pomyślałabym o spuszczeniu psa przy ćwiczeniach i większej grupie „kolegów”- teraz jak najbardziej!
Poza tym takie przedszkole to świetny sposób na socjalizację malucha. Na końcu rewelacyjna zabawa psiaków uczy ich bawić się w różnych grupach: z małymi i wielkimi psami.

Wszystkim mającym szczeniaka polecam przedszkole dla psów pana Leszka. Mój Czad (sznaucer olbrzym) nie wykazuje agresji wobec innych psów, ani ludzi. Jak prawie każdy szczeniak lubi zabawy z innymi psami, ale dzięki szkoleniom woli zabawy ze mną i nie mam problemów z przywołaniem go do siebie nawet jeśli to przerywa zabawę z kolegą. Kochani uczcie się jak postępować z psem. To duża radość zarówno dla Was jak i dla waszego pupila. Pozdrawiam

Polecam Psie Przedszkole wszystkim właścicielom i ich szczeniakom. Dzięki zajęciom pies nabiera ogłady zarówno w świecie ludzkim jak i psim. Właściciele uczą sie jak efektywnie i wartościowo spędzać czas z psem, a pies odkrywa, że jego pan jest fajny. Proponowane cwiczenia są zróżnicowane, a omawiane tematy dotykają wielu istotnych kwestii z codziennego życia człowieka i jego psa. podczas zajęć zarówno psy jak i ich właściciele dużo się uczą i dobrze bawią.

Jak najbardziej polecamy przedszkole u Pana Leszka. Dzięki zajęciom wiele się nauczyłyśmy-zarówno ja, jak i mój pies. Przede wszystkim Pan Leszek pomaga zrozumieć naszego zwierzaka i interpretować jego zachowania, co znacznie ułatwia komunikację z pupilem. Jest to bardzo ciekawe doświadczenie do którego zachęcam każdego posiadacza lub przyszłego posiadacza psa!!!!
Pozdrawiamy!!

Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z Psiego przedszkola Pana Leszka. Dużo nauczył nie tylko naszego psa, ale też i nas, jak postępować ze szczeniaczkiem. Zmotywował nas do tego, by nie tylko ćwiczyć na zajęciach, ale tez i w domu, jeśli coś chcemy osiągnąć z pieskiem. Szkoła DOGIDOG stawia na pierwszym miejscu dyscyplinę i tresurę pieska a nie zabawę z innymi psami. Dzięki szkole MEYO nabrał ogłady, dyscypliny i chęci do dalszego ćwiczenia. Rady, które udziela na zajęciach Pan Leszek, są bardzo cenne i sprawdzają się w życiu codziennym. Dlatego polecamy SZKOLE DOGIDOG LESZKA KALISZA.
Pozdrawiamy Ania, Grześ i psiaczek MEYO :))