Cennik

psie przedszkole

Szkolenie psa jest z pewnością bardzo ważną inwestycją w wychowanie szczeniaka, które zaprocentuje przyjemnością posiadania psa przez wiele kolejnych lat. W końcu co posiejesz, to zbierzesz. Dlatego tak ważne jest prawidłowe wychowanie psa. Co ważniejsze, to w psim przedszkolu nie chodzi o to, by szczeniak wyłącznie bawił się z innymi psami i socjalizował się z nimi. Oczywiście takie zabawy są bardzo istotne i potrzebne do tego, by w przyszłości dorosły pies potrafił się Zachować w towarzystwie innych psów, potrafił się z nimi zapoznawać i nie bał się ich, czyli nie był np. agresywny do nich. Jeśli jednak ograniczylibyśmy się wyłącznie do zabaw z innymi psami i szczeniak nie nauczy się, że z nami też można się fajnie bawić, będziemy dla niego nieistotni. Będziemy potrzebni mu wyłącznie do tego, by wyjść na dwór po to, by pognać na ulubioną łączkę, na której zawsze można spotkać kolegów. Dlatego tak ważne są zabawy psa z nami. Dzięki nim szczeniak uczy się, że z nami można fajnie się bawić. Takie zachowania budują więź z nami. Aby lepiej zrozumieć potrzebę takich ćwiczeń, warto sobie zadać pytanie:

  • Po co nam pies?
  • Jakich zachowań oczekujemy od niego w przyszłości?
  • Czy chcemy, by zwracał on uwagę przede wszystkim na nas, czy też ma zwracać uwagę wyłącznie na inne psy?

Sprawdź, za co płacisz

Szczeniaki bardzo szybko dorastają. Dlatego okres kształtowania jego zachowań, które będzie miał w dorosłym życiu, jest bardzo krótki. W ciągu trzech miesięcy masz bardzo wiele do zrobienia i nie stać Ciebie na eksperymenty. Musisz wysłać swojego psiaka do takiej szkoły dla psów, która zapewni mu nie tylko rozrywkę z innymi czworonogami, ale przede wszystkim nauczy go, że z Tobą można równie dobrze się bawić, a może nawet i lepiej. Najważniejsze więc jest to, w jaki sposób szkolenie psów, prowadzone w ramach psiego przedszkola poprawia twoje relacje ze szczeniakiem, gdyż to procentuje w przyszłości. Sprawdź program zajęć i dowiedz się, czego nauczy się Twój szczeniak. Cena całego cyklu zajęć dla Twojego wychowanka to 720 zł. Jednak dla przyszłości naszego szczeniaka najważniejsze jest, byśmy zapewnili mu właściwe szkolenie psa. Cena nie jest tu najważniejsza.

Jak zapłacić

Są dwie możliwości płatności. Można zapłacić gotówką na pierwszych zajęciach, albo przed rozpoczęciem szkolenia przelać pieniądze na konto podane w mailu potwierdzającym zapisanie do psiego przedszkola: