Szkoła dla właścicieli psów - szkolenie grupowe

Szkoła dla psów

Od nas wychodzą wyłącznie wyszkoleni właściciele psów

Jak bardzo pies może być wytresowany

Sam kiedyś zaczynałem, a było to już ponad ćwierć wieku temu. Zawsze bardzo ambitnie podchodziłem do szkolenia psów i dlatego mój instruktor, nieżyjący już Zygmunt Piotrowski, zaproponował mi start w zawodach. To mnie jeszcze bardziej zmobilizowało do pracy. Chciałem, by mój pies zawsze się słuchał. Żeby nie tylko przychodził na komendę, ale potrafił iść przy nodze i wykonywać ćwiczenia w każdych warunkach. Ćwiczyłem więc z moją Rottweilerką w różnych miejscach i rzeczywiście zawsze mogłem polegać na niej. Szkolenie psa dawało efekt. W którymś jednak momencie zauważyłem ciekawe zachowanie. Otóż gdy pozwalałem jej biegać, to robiła to przez jakiś czas, a potem z własnej woli zjawiała się przy nodze i szła ze mną. Musiałem coraz to znowu puszczać ją na bieganie. Wtedy przekonałem się, że trochę przesadziłem ze szkoleniem psa. Od tej pory wiedziałem, że we wszystkim należy zachować umiar.

Szkolenia właścicieli psówszkoła dla psów

Teraz już wiem, że w życiu chodzi o tworzenie odpowiednich relacji z otoczeniem. W tym wypadku oczywiście chodzi o relację z psem, w której my, jako jednostki odpowiedzialne za swojego psa, powinniśmy stać się dla niego prawdziwymi szefami. Taki szef ma nie tylko przywileje, ale przede wszystkim obowiązki. Niewątpliwie przywilejem szefa jest ustalanie granic, w których zachowania podopiecznych są akceptowalne. Z kolei obowiązkiem szefa jest dbanie o bezpieczeństwo stada. Tak więc musimy zasłużyć sobie na to, by pies mógł mieć oparcie w nas. Oczywistym jest też to, że chcemy czerpać przyjemność z posiadania psa, a cóż będzie nam sprawiało większą frajdę, jak to, że on ma radochę. Dlatego trzeba wiedzieć, że szkolenie nie powinno polegać wyłącznie na podporządkowaniu psa. Prawdziwy szef potrafi stawiać wyraźne granice, gdy zachowanie psa jest nieodpowiednie, ale zaraz potem pokazuje psu, w jaki sposób może on spożytkować swoją energię

Ty też skorzystaj z rad eksperta w naszej szkole dla psów

Naukowcy stwierdzili, że ekspertem w jakieś dziedzinie zostaje się wtedy, gdy przepracuje się w danym temacie przynajmniej 10 000 godzin. Przyjmując założenie, że pracowałem nad tym 4 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu, zajęłoby mi to 10 lat. Tak na prawdę robię to już od 25 lat. Oprócz tego jestem instruktorem szkolenia psów z uprawnieniami Związku Kynologicznego w Polsce. Szkolenie psów jest moją pasją od wielu lat.

Możesz więc mieć pewność, że rady otrzymane na kursie szkolenia psów są wielokrotnie przemyślane i sprawdzone. Wystarczy więc je tylko wprowadzić w życie, by mieć efekt. Tylko Ty będziesz w stanie to docenić gdy poczujesz i zobaczysz, jaką przyjemnością jest wychodzenie na spacer z posłusznym psiakiem. Jestem przekonany, że również szkolenie psa i obserwowanie zmian w jego zachowaniu da ci niesamowitą satysfakcję.

Jak bardzo skorzystasz na szkoleniu psów

Szkoła dla psów umożliwia uniknięcie wielu nieprzyjemnych i stresujących zdarzeń podczas spacerów i w domu. Przecież psa można oduczyć skakania na gości i samowolnego odbiegania.

Już wiele razy spotkałem się ze stwierdzeniem, iż można rozpoznać na spacerze we Wrocławiu i okolicach te osoby, które szkoliły swojego pupila w mojej Szkole dla Psów. Tak więc zapisując się na kurs szkolenia psów dołączasz do nich, co zawsze spotyka się z uznaniem.

Zasługujesz na to, by mieć psa, który przychodzi na zawołanie, zachowuje się kulturalnie w domu i jest Twoim wiernym przyjacielem, który zawsze potrafi poprawić nastrój. Z pewnością też poprawią się Twoje relacje ze znajomymi, gdy pies będzie pod Twoją kontrolą. Wtedy możesz się pochwalić, do jakiej szkoły dla psów chodził Twój pupil. Zapewne będą Ci tego zazdrościć.

szkolenia dla psówSzkolenie psa, czy tresura

Szkolenie psów jest prowadzone według najlepszych sprawdzonych przez wielu szkoleniowców wzorów, które zostały przeze mnie połączone ze sobą tworząc takie proporcje, by efektem pracy było posiadanie psa zarówno wesołego, jak i posłusznego. Pamiętajmy o tym, że pies ma swoją osobowość i ma być cały czas sobą. Tresura psa powinna byc tak poprowadzona, byśmy wszyscy byli szczęśliwi, zarówno pies, jak i my. Szkolenia psów są tutaj niezmiernie pomocne.

Od kiedy zacząłem swoją przygodę ze szkoleniem, niezliczona ilość właścicieli psów skorzystała z mojej pomocy i nauczyła swoje psy posłuszeństwa. Szkoła dla psów jest najlepszym miejscem, by uczynić z psa wiernego kompana. Twój pies też na to zasługuje.

Ośrodek szkolenia psów DogiDog we Wrocławiu

Teren, na którym są prowazone kursy szkolenia psów tętni życiem cały czas. Cały wrocławski ośrodek szkolenia psów ma powierzchnię 4000 m2. Odbywa się tutaj zarówno szkolenie psów, jak i zajęcia psiego przedszkola oraz agility. Jest to również miejsce, na którym mogą wybiegać się psy znajujące się w naszym hotelu dla psów. Jest to więc szkoła dla psów wszelkiej maści i każdym poziomie zaawansowania - od szczeniaków, aż do zawodników agility startujących izobywających tytuły na Miśtrzostwach Świata. Koniecznie odwiedź nasz ośrodek szkolenia psów DogiDog.

Zapisz się teraz na szkolenie psów we Wrocławiu, by jak najszybciej cieszyć się jego posłuszeństwem i uniknąć problemów